Fulham - Manchester United typ, kursy i porady bukmacherskie - 20-09-2026

20 wrz15:30
Fulham
1 : 1

Zakończony

Manchester United
Prognoza meczu

Przewidywany wynik: Fulham 1-2 Manchester United

29%
23%
48%
FulhamRemisManchester United
Powyżej 2,5 goliTak (60%)
Oba zespoły strzeląTak (61%)

Fulham zmierzy się z Manchesterem United na Craven Cottage 20 września 2026 roku, w meczu prominentnym w tym tygodniu w harmonogramie Premier League. Obie drużyny dążą do poprawy swojego obecnego stanu, wchodząc do gry z kontrastującą motywacją. Fulham poszukuje swojego pierwszego zwycięstwa w sezonie, podczas gdy Manchester United ma na celu zbudowanie rozpędu.

Forma drużyny

Fulham

Fulham ma trudny początek sezonu, zajmując 18. miejsce z zaledwie 1 punktem z 4 meczów. Ich ostatnia forma odzwierciedla tę walkę, zdobywając tylko jedną skromną remis z Liverpoolem w ich ostatnim meczu, podczas gdy jak dotąd nie zdołali odnieść zwycięstwa, uzyskując średnio 1,0 gola strzelonego na mecz i 1,4 straconego. Ich wcześniejsze trudności u siebie były widoczne w wcześniejszych meczach, w tym bliskich porażkach z Crystal Palace i Chelsea.

Manchester United

Manchester United wchodzi do meczu na 13. miejscu z 4 punktami z 4 spotkań. Odnotowali mieszane wyniki, w tym mocny występ ofensywny przeciwko Ipswich, który zaowocował zwycięstwem 5-2, ale ostatnie przegrane mecze z Brighton i Manchesterem City uświadamiają ich niestabilność. Średnio zdobywają 1,8 gola i tracą 2,0 na mecz, co wskazuje na niepokojące luki defensywne, które Fulham będzie chciało wykorzystać.

Bezpośrednie starcia

Historycznie rzecz biorąc, Manchester United dominuje w pojedynkach między tymi dwiema drużynami. W pięciu ostatnich spotkaniach Fulham nie zdobyło zwycięstwa, a ich ostatni mecz w lutym 2019 zakończył się porażką 0-3. Fulham zdobył tylko jednego gola w swoich wcześniejszych spotkaniach w tym okresie, podczas gdy Manchester United zdobył 11 goli przeciwko nim, co demonstruje znaczną przewagę ofensywną. Ostatnie starcie w Craven Cottage zakończyło się godnym uwagi remisem 2-2 w 2010 roku.

Kluczowe czynniki

Majac na uwadze naleganie Fulham na punkty, ich ogólna strategia może zmienić się na bardziej agresywny styl, aby zakłócić obronę Manchesteru United. Prawdopodobnie będą starali się wykorzystać przewagę u siebie i naciskać od początku. Przeciwnie, Manchester United może dążyć do kontrolowania posiadania piłki, jak to często robią w formacji 4-2-3-1, chcąc uderzyć szybko z kontry z graczami takimi jak Mount i S. Lacey, mający kluczowe znaczenie dla ich gry z kontry. Ustawienie defensywne Fulham, a co szczególnie ważne Emily Robinson, będzie musiało wykazać się odpornością na skrzydłach, aby powstrzymać atak United, który obecnie działa dobrze, zwłaszcza przeciwko słabszym drużynom.

Przewidywanie

Wydaje się, że odds sprzyjają Manchesterowi United jako gościom w tym starciu, umocnionym ich korzystnym dorobkiem historycznym przeciwko Fulham oraz zdolnościami do zdobywania bramek w rozgrywkach ligowych w tym sezonie. Choć obie drużyny mają swoje problemy, nieco poprawione zagrożenia ofensywne United w połączeniu z defensywnymi słabościami Fulham sugerują tendencję dla obu drużyn do znalezienia drogi do bramki, co znajduje odzwierciedlenie w przewidywaniu wysokiego prawdopodobieństwa wystąpienia goli. Oczekuje się, że United mogłoby zdołać pokonać Fulham, co składa się na ogólne oczekiwanie dość otwartego meczu.

Na podstawie obecnej formy i danych, Manchester United jest faworytem do zwycięstwa nad Fulham.

Informacje o meczu

Turnieje:

Premier League(Regular Season - 5)

Sędzia:

Peter Bankes

Stadion

Craven Cottage, Londyn

Statystyki

Porównanie kursów

Ostatnia forma

Fulham
W
D
L
L
W
Manchester United
L
L
W
D
W

Kontuzje i zawieszenia

Składy

Tabela

#DrużynaMWRPBZBSRBPkt
1
Manchester City
5500135815
2
Arsenal
540184412
3
Brighton
53111651110
4
Brentford
523010469
5
Leeds
52307349
6
Liverpool
52307439
7
Everton
52306339
8
Hull City
52216428
9
Newcastle
52219908
10
Chelsea
52121012-27
11
Ipswich
5203711-46
12
Manchester United
51228805
13
Nottingham Forest
512245-15
14
Sunderland
5113610-44
15
Crystal Palace
5113611-54
16
Aston Villa
511349-54
17
Bournemouth
503268-23
18
Coventry
5104110-93
19
Fulham
502358-32
20
Tottenham
502328-62
Prediction icon

Inne mecze Piłka nożna

Fulham vs Manchester United - Piłka nożna: prognozy i typy bukmacherskie

Przeczytaj nasze typy bukmacherskie na mecz Fulham vs Manchester United na bettinglike.top. Nasze prognozy piłkarskie opierają się na analizie statystycznej: forma drużyn, historia bezpośrednich spotkań, siła składów i dostępność kluczowych zawodników. Otrzymaj typy na Piłka nożna na dzisiaj.


Porównaj kursy bukmacherskie najlepszych operatorów na Fulham vs Manchester United i skorzystaj z naszej szczegółowej analizy przedmeczowej. Nasza metodologia łączy modele matematyczne z czynnikami kontekstowymi, aby dostarczać precyzyjne prognozy piłkarskie. Odwiedź bettinglike.top po codzienne typy bukmacherskie na piłkę nożną, koszykówkę, hokej i inne sporty.